BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie Zuoko kareivius

Paskutinių dienų įvykiai privertė mesti darbus į šalį bei pasidalinti turima informacija. Tačiau prieš tai noriu padėkoti gerb. V.Aušrai už išsamų komentarą “Champion” klausimu. Tikiuosi, kad abiejų pusių informacija   (nors ne visa -  nutylėti kai kurie, jiems nepatogūs faktai) padėjo nustatyti tiesą, dėl kurios išsiskyrė jų keliai.

Dėl PZU. Nors pradžioj buvo minėta, kad tai ne vienus metus truksiantis bendradarbiavimas, bet išėjo kitaip. Atkreipkite dėmesį, kad pasitraukė ne tik PZU. Atėjo tik “TonyBet”, bet jos indėlis labiau simbolinis, lyginant su išėjusiųjų.

Nekantraujantiems dėl “Ryto” biudžeto noriu trumpai pasakyti (vėliau aš detalizuosiu ir pateiksiu jį su žaidėjų atlyginimais ir kt. išlaidom), kad J.Vainauskas, kaip ir jam būdinga pasakė tik dalį tiesos, t.y. žaidėjų , trenerių ir kt. atlyginimams biudžete tikrai skirta 3 mln. EUR. Tik jis “kukliai užmiršo” priskaičiuoti mokesčius, komisinius agentams ir išlaidas, susijusias su kelionėmis, viešbučiais, maitinimu, administracijos atlyginimais, komandiruotėmis, salių nuoma (”Siemens”) ir kt. Patikėkit, tai sudaro  nemažą biudžeto dalį. Grubiais paskaičiavimais šio sezono vilniečių komandos biudžetas, įskaitant ir “Perlo” komandą (kiek prisimenat “Žalgirio” klubo biudžetas taip pat buvo pateiktas, įskaitant dublerius) yra apie 16 mln. Lt.

Dabar apie svarbiausią šių dienų naujieną - D.Maskoliūno perėjimą Į “Lietuvos ryto” komandą. Panašu, kad spektaklis tęsiasi. Iš tikro, abiejų komandų savininkai pasinaudojo tuo, kad Dariui reikalingi žymiai didesni, nei jis gaudavo “Kaune” pinigai. Be to jis gyvena Vilniuje ir yra miesto Tarybos narys. Tuo pačiu jie nušovė labai stambų pavasaro istorijos zuikį. Kas dabar gali paneigti tai, kad V.Romanovas buvo teisus, atleisdamas D.Maskoliūną, įtarus jį galimai įtakojus finalo serijos rezultatą? Ar ne per greitai skandalo veikėjai per savo  masinės informacijos priemones ėmė aiškinti sau naudingas tiesas - vienas apie Zuoko kareivį, kitas kaip apie perspektyviausią Lietuvoj trenerį (reikia pripažinti, kad pelnytai).

Šioj istorijoj, kalbant šachmatų terminologija, atliktas puikus ėjimas žirgu. “Bravo” abiems didmeistriams (nebūtinai vienas iš jų save vadinantis geriausiu Europos vadybininku).

Sekite tolimesnius įvykius.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (19)

GN2010-10-12 13:51

Neikirtau paskutinio sakinio? Jei is dvieju didmeistriu vienas nera Jonelis tai tada kas???
Gal Romka vs Romka? Asmenybes susidvejinimas? Itariu blogeriui reiktu redaktoriaus paslaugu.

Raimis2010-10-12 13:56

taigi romka ir vainauskis vyresnysis, miltelinis tik pareiskimams skelbt :) gaila maskoliuno ..

Matas2010-10-12 14:05

Nu nu nu :)
Dėl Ryto biudžeto. Prie ko čia Perlas? Negirdėjau kad Vainauskas, kalbėdamas apie Ryto biudžeto dydį į jį itrauktų ir Perlą. Kalba apie Ryto biudžetą. Be to, kaip žmogui iš krepšinio virtuvės, turėtų žinoti kad pvz. už Siemens nuomą klubas nieko nemoka…
O dėl Maskoliūno “parduoto finalo” iš viso nesinori minėti. Vėlgi, kaip žmogus iš klubo vidaus turėtų gerbt save tokius kaltinimus mest, ne 15-likinis komentarius gi. Tikrai jau ne Maskoliūno atžvilgiu…

BC-Statyba2010-10-12 14:41

tikiuosi finise vistiek Romka laimes :)

rokas2010-10-12 14:53

kuo toliau tuo labiau su kiekvienu straipsniu isryskeja kad blogo autorius yra visokeriopai romkos kareivis,geda.

loidas2010-10-12 17:07

Autoriau, gal gali pasidalinti informacija, kodėl ant ryto marškinėlių užlipinta tonybeto reklama, o Žalgirio rėmėjų skyrelyje Tonybetas yra nukištas kamputyje? Tai turbūt reiškia, kad Tonybeto skiriamos sumos rytui ir gerokai didesnės. Gal turi informacijos kiek Tonybetas atseikėjo Žalgiriui ir kiek rytui?

jvvr2010-10-12 17:31

Ginai Rutkauskai, gal jau užteks šitą nesąmoningą blog’ą rašyt? Nepadoru, kai žmonės nežino vidinių dalykų, o tu jiems meluoji

maumenelis2010-10-13 00:37

prie ko cia ginas rutkauskas…

samas2010-10-13 15:13

>>> rokas2010-10-12 14:53

Net jei ir taip, tai kokia čia gėda?

Dainius2010-10-13 18:03

Tai jus man pasakykit Vainauskai pernai nusipirko is Romanovo LKL fiinalus ir kelialapi i eurolyga?Daleiskim pernai Romanovas sukiso i komanda 10mln ir jam buvo naudinga pralost LKL finalus,kad rytas iseitu i eurolyga?Tai kiek vainauskai turejo Romanovui sumoket uz tai ir koks tikslas?

Devynetas2010-10-13 20:18

Iš patikimų šaltinių sužinojau, kad šitą blogą rašo ne kas kitas o Mindaugas Žukauskas. Tiesa pasakius pastebėjot, jog kada šiauliai lošia, tuomet nei vieno blogo čia neatsiranda. Aš tai jau seniai buvau iškėlęs hipotezę, kuri vakar galiausiai pasitvirtino.

mario2010-10-13 23:01

Kas liečia spektaklį: jei praeitais metais lietrytis pastoviai nuspėdavo Žalgirio pirkinius, šiais tie reikalai užsirišo, bet apie Vasiliausko, Čiukino, Vene skolinimą KK Kaunui pirmoj eilėj pranešdavo vainauskų laikraštis, žalgirio puslapyje info atsirasdavo pusdieniu diena vėliau. Klausimas blogo autoriui, kas tai eilinė režisūra, kuo aš netikiu, nes tai lyg ir per smulku tokiems gigantams kaip jonelis ar volodia, ar vis tik DM nėra toks jau nepriekaištingai švarus.

faktas2010-10-15 11:13

Pervertinat jus Maskoliuna eilinis treneris jam pasiseke,kad kazkiek pabuvo Zalgiri savo reklamai.Eilinis treneris ir tai sunku ji tokiu pavadinti jam iki eilinio toli.
Zalgiris gerai padare,kad juo atsikrate tik aplamai be reikalo ji paskyre i trenerius dar praeita sezona, cia buvo didziausia klaida kuri daug kainavo.
PZU Lietuva vis dar Zalgirio remejas,tik gal parama sumazino

faktas2010-10-15 12:28

Norejau autoriaus paklausti,nejaugi jus rimtai Romanova priskiriat prie ubagu?Jis vienas galetu islaikyti komanda ir dar ne tokia jeigu to nores.

skersas2010-10-15 14:12

Champion pripazino, kad Browno sortus siuvo 3 men, bei teisinasi Italijos kaledomis ,k urios trunka 11-14 dienu (kaip ispuola) :) Pasigiria, kad l skubiai (samgu zinoma), pateike Capinui ir Delasui aprangas, bet pasidergia, kad visai tiksliu ismatavimu nepateike is zalgirio puses (tarsi jie butu galeja pateikti ne standartinius L, XL ar XXl dydzius) :) Cia ne TUTA kuri indidualiai ismatuodavo siuvimui (kitas reikalas visos kitos peripetijos). Pasipiktinama, kad Zalgiris leido kazkam sulauzyti sutarti, bet iskirtines teises buvo tik tekstilei … Zinoma, gaila, kad is ex Rodiklio ir jo suleriu sandeliu salia, dudu, pakabuku, kalendoriu isimaise apie 20 saliku su Ivegos etiketemis. Tad cia is didelio noro paciam uzsisakyti pas marijampoliecius salikus tik su savo etiketem ir prekiauti viska sugriove ? Nors reikia pripazinti is Italijos sandeliu (is kur ten jie pildydavosi nzn, pasiekdavo tik originali zaideju apranga, visa kita garazu aplink gariunu ar Kauno namudininku). Kai nenori susitarti ir ispresti graziuoju ir greitai tai ko noreti. Ir dar kazin kaip teisiskai skambejo sutartis del iskirtinio produkto tektileje, nes dar vasara visos puses zinojo ir kalbejosi apie anuos likucius. Gaila, kad Romanovo veiksmai nepadejo prie sirgaliu atributikos pirkimo, bet ko noreti , kai jokios prekybos vietos Kaune nebuvo iki pat s.m. sausio men … kai geriausias laikas atributikai jau buvo praejes. O kazkada rugpjuti kai jau buvo aisku, kad Audimas rems Zalgiri perzvelgiau man prieinamas info bazes tai atstovo pavarde minima ne prie vienos subankrotintos imones (prie vienos is ju nukentejusieju skundai nera dviprasmiski).

skersas2010-10-16 21:50

Paziurejau Siauliai - Valmiera …. Champion toliau dziazuoja :D :D :D

Kai kurie zaidejai sedi su praeitu metu adidas apsilimo aprangomis, keli su kitomis maikemis ar dzemperiu , pas kazka CHampion jau paplyse :D Janavicius lose su bulbaso maikute. Nors 10 jau 10 dienu SIauliuose tiek, kD ZIURI DAR NEATSIGAVES PO TRAUMOS. Reikia tiketis eurocup po kaledu jau siauliai nestebins Europos su svetimomis pavardemis, nes poto jau ir velykos ateis.

Tomas2010-10-18 12:36

Sales nuoma nieko nekainuoja,keliones remejai apmoka ir t.t…. Cia apie papildomas islaidas.Del agentui % teisybe.Vel nusivyliau straipsniu

ryttis2010-10-18 13:41

To Tomas
Kvailiau pasakyti negalejai,remejai apmoka.O kas yra komandos biudzetas-komandos savininku ,klubo uzdirbtu ir remeju pinigai.Taip kad tos islaidos ieina i komandos biudzeta

plastikiniai langai2014-08-11 07:14

na idomi info, nezinojau…

Rašyti komentarą

Tavo komentaras