BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Atsakymai į kai kuriuos klausimus

Dėl biudžetų klausimų jau ruošiu straipsnį, kuriame manau, kad atsakysiu į daugelį jūsų klausimų. Dėl “Champion” - tai išėjo kaip ir turėjo išeiti - minėtas “Champion” veikėjas (Lietuvoj gerai žinomas, kaip įvairių prekių siūlytojas - keista, kad to nežinojo “Žalgirio” vadyba) švelniai tariant per daug  užsiplėšė, t.y. prie įprasto rėmimo aprangomis pasiūlė dar 100.000,-lt piniginę paramą, kurios pradėjo nemokėti nuo pat rugsėjo mėnesio.  Jis pats turėtų papasakoti istoriją su M.Brown šortais ir kitomis mažytėmis tiekimo ir gamybos “smulkmenėlėmis”. Tokie jo pažadai gal būt gerai suplanuota akcija - “Žalgiris” reklamuodamas juos įvykdė visus savo įsipareigojimus, o “Champion” tik dalį. Gaila, kad kauniečių vadovai, bijodami apsijuokti prieš krepšinio visuomenę už tokį skambų minėtos bendrovės išaukštinimą,  viešai neatskleidžia tiesos , nes ant to paties kabliuko užkibo “Šiaulių” vadovai, kurie mielai priėmę “Champion” į rėmėjų gretas. Ne atsitiktinai šiauliečiai pakeitė ir savo klubo spalvas - minėtas rėmėjas tiesiog neturėjo sandėlyje geltonai juodo aprangos derinio, kuris nepopuliarus Italijoj. Nei “Žalgiriui”, nei “Šiauliams” niekada specialiai “Champion” aprangų nesiuvo, tiesiog davė tai , ką turėjo sandėliuose, nors praėjusiai metais prisistatydami tai bandė įteigti. Kažin ar apie tokias savo atstovo vadybos vingrybes žino paties “Champion” vadovai? O gal jis visai ne atstovas? Minėtos kompanijos tinklalapyje nepavyko rasti atstovybės Lietuvoje.

Aš taip pat pastebėjau, kad “Respublikos” nėra “Žalgirio” rėmėjų tarpe. Matomai situacija pasikeitė V.Romanovui įsigijus “Kauno dieną”. Nėra prasmės mokėti V.Tomkui, kai turi savo ruporą. Be to istoriją su minėto laikraščio parama sunkiu “Žalgiriui” metu irgi gaubia nežinia - šaltiniai kalba, kad ji taip pat nukeliavo į išpūstų skolų sąrašą ir kad ją naujieji savininkai turėjo grąžinti. Panašiai atsitiko ir su “Gubernijos” 600 tūkst. Lt skola klubui, kurią už 500 tūkst. Lt nusipirko vieni iš šios alaus daryklos savininkų “Respublikos” žmonės.

Nežinia gaubia ir Kauno mero vaidmenį “Žalgiro” bankrotinimo istorijoj, jo bičiuliškus santykius su kauniečių komandos varžovų iš Vilniaus savininkais. Ne veltui jūs nerasite blogo žodžio “Lietuvos ryto” dienraštyje apie šį konservatorių, kuriam jau ruošiama interpeliacija, ir kurios jam matomai pavyks išvengti, vėl pažadėjus balsuotojams aukštesnius reitingus rinkimų sąraše. Bet ar visiems ten užteks vietos? Graudu žiūrėti, kaip garsiai pareiškęs apie savo pasitraukimą iš “konservų” frakcijos, tyliai atgal ten nukiūtino didysis žalgirietis G.Budnikas (jei netikit, pasižiūrėkit į frakcijos narių sąrašą).

Tai tiek atsakymų į aktualesnius jūsų klausimus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (20)

idomu2010-09-22 18:40

Del kupcinsko tai kazkaip labai abejoju, ar jis su LR susijes ir sieke Z subankrotinti. Pirma, per daug konspiraciskai atrodo, antra, kaunas jo vadovavimo metu padidino parama Z zenkliai. Pagrindine problema buvo - navikausko panika artejant bankrotui. Jo kaltinimai kupcinskui buvo santazuojantys ir juokingi.

Idomu del biudzeto. 1) Ar saltiniai pagristi info is sutarciu, tarpininkaujanciu agentu, ar tik remiantis zaideju rinkos verte? 2) Ar nera Eurolygos taisykliu reikalaujanciu vieningai skaiciuoti ir viesinti biudzetus?

vitas2010-09-22 19:00

idomu,
kaip tik del Kupcinsko ir neabejociau,nes kuo toliau,tuo labiau visoje jo istorijoje su Zalgiriu aiskeja dalyku,kurie rodo jo sneku neatitikima su darbais.

snipas2010-09-22 19:04

galejai jau ir zinot kad delininkaitis zais zalgiryje,ar tu tik piewom domiesi?

Majus2010-09-22 19:59

Delnikaitis pasirase 1+1 kontrakta su Z taigi puse bronzines rinktines bus Z

alyzas2010-09-22 20:05

autoriau, kaip tai championas nerado siauliams geltono juodo aprangos derinio??? o tai kas cia? http://bcsiauliai.lt/var/ezwebin_site/storage/images/krepsininkai/harris/13652-1-lit-LT/HARRIS_playerphoto.jpg visi komandos nariai su tokia apranga nusifotografave

Klausimas2010-09-22 20:18

Cia rimtai pasirase?

butent2010-09-22 20:22

Nieko cia nepasirase svaigsta ablamuxas biski. :)

Ambrio2010-09-22 20:38

Newadink kitu negraziai,o palauk 12wal,gerai waikuti?

BC-Statyba2010-09-22 22:25

hmmmm…romko meto pinigus manau neapgalvotai…..manau dabar tai tikrai capina reikia mest lauk!!!!! nes tikrai neisivaizduoju kaip zaidejai dalinsis laika….is pradziu maniau, kad ciaplinas bus 3 zaidejas per PG ir SG pozicijas…taciau dabar tai darys delnauskaite…. ir tikrai manau, kad cia bus geras pasirinkimas..delnauskaite tikrai geriau uz ciaplina o dar ir lietuvis…taciau kur ta klouna ikist??? gal i kauno kluba….na zodziu zaideju kruva :D :D :D

Darius2010-09-22 22:53

Autoriui:
labai laukiu Zalgirio zaideju algu, manau ir kitiems tai bus labai idomu, tad butu smagu, jei sekantis rasinelis butu apie tai.

p.s. Ryto algas kada nors irgi butu idomu palytingi.
dekui

Darius2010-09-22 22:55

cia turejau omenyje siu metu algas, nes pernykstes zinoma skaiciau siame bloge.

...2010-09-22 23:18

O man Kupčinskas buvo įtartinas tuo, kad vis delsė pervesti pinigus Žalgiriui. Atsimenu net į mitingą prie SEB banko ėjom, kad kuo greičiau pervestų.

tritaškiui2010-09-23 00:30

Ne Kupčinskas delsė pervesti tuos pinigus. Mitingas juk buvo prie SEB banko, nes būtent tas bankas stabdė paskolos Žalgiriui suteikimą. Taip pat “Kauno švara” šiek tiek delsė su paskolos laidavimu. Kupčinskas ir Gudėnas tuo metu ir bandė kuo greičiau išlupti laidavimą iš “Kauno švaros” ir suderinti paskolos teikimą su banku.

Jonas2010-09-23 04:10

Pirma karta Kaunas turi sazininga ir verta savo kedes mera. Kuris sugebejo atsilaikyti pries Navikausko santaza ir Sabonio spaudima savo laiku. O kas del komjaunimo tiesos vaidmens - merai jiems neidomus. Palyginkime kad ir su Vilniaus meru, pries kuri Kupcinskas yra tiesiog angelas. Kiek komtiesoje apie ji matete neigiamu straipsniu? Uzsimena tik kai alfa.lt ar balsas.lt kazka atranda. Geriau jau ant Kubiliaus ir Grybauskaites pastoviai purvo papilti. O geras naujienas nuslepti. Todel tai tikrai nerodiklis. Del to paskutinis straipsnio stulpelis dvelkia pigiu politikavimu is autoriaus puses. Juk Kupcinskas nepareme Navikausko arenos plano. Todel ir blogas, nes blogo autoriaus nuomone apie tai zinome. Siulyciau daugiau objektyvumo! Ir su nekantrumu lauksiu nauju irasu. Pagarbiai

aas2010-09-23 07:36

as tai labai noreciau suzinoti ar teisybe kad Lietuvos rytas keite savo istaikos pavadinima ir kokiu tikslu tai buvo daroma, ar gali buti realus toks variantas kad klubas turejo nesvaria buhalterija ir daug daug skolu ir susibankrtonio tyliai (aisku apie tai neskelbdamas nieko savo laikrastyje) ir pakeites pavadinima istaigos nes dbr vadinasi “Krepsinio rytas” sneiau kazkaip panasiai bet kitaip vadinosi taigi ar relaus toks modelis? kad rytas galima sakyti yra kaip ir subankrutves ir atskures is naujo , o skolu negrazines ir nubraukes ir tik juokiamasi is zalgirio skaniai kad jie skolu turi, kad jas moka, o patys apie savo juodus darbelius nutyli, be to butu idomu suzinoti apytykslius ryto zaideju atlyginimus, bei panagrinejama detalyu ryto biudzeto ar ten tirkai ę milijonai euru, nes kiek sekiau informacija keleta metu tai jau pries metus ar du turejo isigalioti minimalus eurolygos biudzetas 6 milijonai euru.

dainius2010-09-26 19:52

champion savininkas VILMANTAS AUSRA, idomus zmogus, nemanau, kad tycia kenke zalgiriui, matyt pardavimai nejo, todel ir netesejo isipareigojimu.

Vilmantas Aušra2010-10-01 13:11

Sveiki,
kadangi šiame bloge buvo įvardinta mano pavardė ir atstovaujama įmonė, turiu teisę pasakyti savo nuomonę.
Iš pat pradžių noriu pasakyti, kad neminėsiu skaičių ir kai kurių detalių, kurios yra sutarties tarp Žalgirio ir Champion atstovaujamos įmonės detalių, nes už tai galime būti patraukti atsakomybėn.
porą faktų:
1.sutartyje su Žalgiriu buvo numatyta papildoma suma už “išskirtinės prekybos sąlygas Champion kompanijai”. Suma, kuri yra minima bloge, buvo ne “užsiplėšta”, o įvardinta Žalgirio atstovų, kaip “minimali”, nes tiek jie “gavo iš “….” kompanijų per praėjusius metus”. Buvo sutarta, kad Champion turės išskirtines teises, kaip tai yra priprasta Vakarų pasaulyje. Rezultate Žalgiris nepirko aprangų iš išskirtinio platintojo - Champion, o užsakinėjo bet kokioje siuvykloje ar pasiėmus iš vieno bankroto administratoriaus prekes (kurių kreditas buvo išduotas vieno žinomo banko ir kurio savininkas yra ir Žalgirio savininkas) ir prekiavo Halėje, tuo dar kartą pažeisdamas sutartį apie išskirtinį platinimą.
2. išskirtinės reklamos teisės varžybų metu (išskyrus avalynės tiekėją) buvo nurodytos sutartyje, tačiau varžybų metu buvo transliuojamas kitas aprangos tiekėjas, tuo vėl pažeidžiant sutartį.
3. sutinku, kad mokestis dėl reklamos išskirtinumo nebuvo mokamas dėl aukščiau išvardintų sutarties pažeidimų, bet galutinis sutarimas yra sumokėti šią sumą, nors ir buvo pažeidimai iš Žalgirio pusės. Visą numatytą sumą Žalgiris gauna numatytu grafiku.
4. Browno šortų istorija gali būti istorija atskiru pavadinimu, nes tai tikrai nėra istorija. Istorija tokia, kad lapkričio viduryje, kai visos (kartoju visos pagal sutartį priklausančios) aprangos buvo pristatytos, gerbiamas Brownas paprašė pakeisti savo naudojamą 3XL dydį į 4XL kartu užsakant jam asmeniškai suvenyrams dar 6 marškinėlius. Šie šortai ir marškinėliai nebuvo pristatyti sekančią dieną, nes tai yra susitarimas “atributikai” tiekti per 30 dienų po užsakymo. Tos aprangos nebuvo Italijos sandėliuose, todėl buvo užsakytas pasiuvimas. Kadangi “įsipainiojo” Kalėdų šventės, kai praktiškai 3 savaitės Italija nedirba, užsakytų aprangų pristatymas įvyko tik sausio pabaigoje….
5. galbūt įdomesnė istoriją, kurią jums papasakotų bet kas iš Žalgirio administracijos būtų, kaip pirmadienį 14.00 val skambina atsakingas už aprangas žmogus ir sako, kad ryt mes išskrendam į Turkiją žaisti lemiamo mačo su Fenerbachce ir turime du naujus žaidėjus - reikia aprangų. Klausiu, kokio dydžio. Sako nežinai, bet ūgis apie 190 ir apie 210. Paruoškite aprangas per 12 val ir komanda išskrido kitą rytą 9.00…. Paruošėme iš to ką turėjome Lietuvoje ir Žalgiris Turkijoje turėjo aprangas, su kuriomis išėjo į Top16. Čia apie tai, kad kai kas turėtų iš anksto žinoti, ką ir kada perka….
6. Mes (ne Žalgiris) iniciavome sutarties nutraukimą, nes manome, kad sutartis buvo nevykdoma teisingai ir nematėme, kad bus pasikeitimų į gerąją pusę. Manau, kad pasiektas susitarimas “abiejų pusių susitarimu” yra teisingas apibūdinimas.
7. Dalis tiesos komentatoriaus Dainiaus komentare yra, kad pardavimai nėjo, kaip tikėtasi, nes:
- pardavimai staigiai krito prieš Naujus metus, kai buvo atleistas pirmas komandos treneris, po antro atleidimo - geriau išvis patylėsiu… (emocinis lygis buvo žemesnis, nei komanda nežaidžia vasaros laikotarpiu - tam mes turime faktinius tyrimus)
- niekaip negalėjome išsiaiškinti, kad “išskirtiniai pardavimai” yra tikrai išskirtiniai, ypač kai šalia pardavinėja šalia tuos pačius produktus žemesnėmis kainomis
- krizė ir jos nuotaikos veikė labai stipriai ir “mylimam” Žalgiriui” tikrai nebuvo atributikos pirkėjų.
8. Šiaulių išskirtinės (ne standartinės) aprangos pasiuvimą čia vienas komentatorius pakomentavo.
Jeigu turite klausimų dėl mano veiklos kitose srityse (nes čia ne šio blogo tikslas) ar šiaip padiskutuoti norite - telefonas 8-698-24263.
pagarbiai
Vilmantas Aušra

Shilas2010-10-07 20:05

Gediminai Navikauskai, suprantu, kodėl nekenčiate Kupčinsko, juk jis vertė paviešinti Žalgirio buhalteriją, ir sakė kad rėmimo iki tol neduos… Iš esmės tik Kupčinskas ir privertė prie bankroto Žalgirį privedusį Navikauską pasitraukti iš posto….

Teisines paslaugos2010-12-09 15:25

galejai jau ir zinot kad delininkaitis zais zalgiryje,ar tu tik piewom domiesi?

plastikiniai langai2014-08-11 07:15

delininkaitis jau senai zalgiryje zaidzia…

Rašyti komentarą

Tavo komentaras