BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Prognozės

Sveiki mano rašinių skaitytojai. Atsiprašau už tokią ilgą pauzę, nes metų galas buvo labai įtemptas ir nors buvo daug svarbių Lietuvos krepšiniui įvykių neturėjau laiko juos nušviesti.

Nežiūrint į tai, kad abu Lietuvos klubai pateko į Eurolygos TOP 16 ir reikėtų tik džiaugtis šiais pasiekimais, tačiau kartėlis dėl nepamatuotų abiejų klubų vadybos sprendimų verčia abejoti geromis komandų perspektyvomis. Kam galėjo šauti į galvą atleisti komandos vyr.trenerį svarbių rungtynių išvakarėse? Ar negalima buvo to daryti pasibaigus varžyboms grupėse?

Arba abi komandas palikę žaidėjai M.Begičius ir J.Johnsonas. Abu paliko dėl keistų priežasčių - vienas dėl agentų užgaidų, kitas dėl žmonos. Ar tai tikrosios versijos, ar tik klubų pj-riniai triukai, nuslepiant tikrąsias priežastis. Viena aišku, kad abu atvejai dvelkia pinigais - greičiausiai nesumokėtais. Tik pirmu atveju sunku patikėti, kad agentai ryžtųsi tokiam žingsniui, jei vėlavimas būtų, anot klubo, tik pora dienų. Juk joks arbitražas tokiu atveju nenuspręstų teigiamai agentų naudai. Matyt čia kvepia kur kas didesniais išpirkos pinigais, tik aišku ne tokiais (1-2 mln. EUR), apie kuriuos šneka mistiniai “ekspertai”. Kad yra NT ekspertai mes visi žinome jau seniai, bet kad yra žaidėjų vertę nustatantys - tai čia kažkas jau naujo.

J.Johnsono atveju pavėluotai mokami atlyginimai sudarė galimybes žaidėjui priimti sprendimą palikti komandą. Ir nereikia čia aiškinti apie kokias tai žmonos užgaidas ir pan. Tai mažų mažiausiai neprofesionalu.

Aplamai, abiejų klubų vadyboje (ypatingai “Žalgirio”) labai daug “pompos”, nors panosėje vyksta paprasti, jau minėti žemiški dalykai. Karts nuo karto pasirodanti informacija apie komandas dominančius žaidėjus ir ypatingai trenerius - tai taip pat tos pompastikos dalis - žiūrėkit mes pastoviai dirbam. Tas taip pat turi ir auklėjamąjį poveikį - gerbiamieji, neužmikit ant laurų. Bet lazda turi du galus - tai kuria labai nestabilių klubų įvaizdį, kuris atsisuka, kai reikia pakviesti į komandą vyr.trenerio asistentą, kad ir iš ”Naglio-Adakrio” komandos. Kaip ir K.Kemzūrą (anot šaltinių su juo derybos vyko gruodžio mėn.) ar J.Kazlauską.

Aišku, ne paskutinį vaidmenį čia vaidina ir agentai, kurie kaitina atmosferą būtais ir iš piršto laužtais vieno ar kito klubo pasiūlymais agentams ir žaidėjams. Kad ir paskutinis - su treneriu iš Graikijos E.Zoura, bet čia jau panašu, kad žiniaklaidos dėka pavyko “pritemti” kontrakto sumą iki norimos ir R.Grigo dienos vyr.trenerio poste suskaičiuotos. Tačiau atsiminimui, kaip ir kitiems buvusiems, liks sms, gautos rungtynių metu iš klubo vadovų(-o).

Praėjusios savaitės “bomba” - D.Šalengos suspendavimas dėl draudžiamų preparatų naudojimo. Manau, kad tai tik žioplas neapsižiūrėjimas, naudojant papildus ar kitas nekaltas atstatančias priemones, o ne tyčinis veiksmas formai pagerinti. Tačiau pasekmės gali būti liūdnos. Nemanau, kad bus bandoma prašyti ištirti mėginį “B” ar apeliuoti. Tas brangiai kainuoja (apie 6000 Šveicarijos frankų plius papildomos išlaidos dėl apeliacijos medžiagos nagrinėjimo). Be to tokiu atveju negali pretenduoti į bausmės sušvelninimą. Jei bus patikėta versija, kad uždraustas preparatas papuolė į žaidėjo organizmą dėl neapdairumo ir pripažįstamas sprendimas dėl suspendavimo, tai manau, kad po pusės metų (o gal ir mažiau) vėl matysime Dainių aikštelėje.

Dabar apie prognozes. Nežiūrint į viską, kas vyksta “Žalgirio” stovykloje, komanda turi patekti į TOP 8. Tačiau tam reikia minimalizuoti komandos savininko įtaką trenerio sprendimams rungtynių metu.

Tokių šansų nematau “Lietuvos Ryto” komandai, ypatingai ją palikus Š.Jasikevičiui. Žaidimas be jo tapo vėl  padrikas, be minties. Netgi skubus įžaidėjo bei centro įsigijimas neišgelbės padėties. Komandos susižaidimui reikalingas ilgesnis periodas.

LKF ir BBL taurės manau, kad atiteks “Žalgiriui”. Kad “Lietuvos Rytas” laimėtų LKL reikalingos sekančios sąlygos:

- komanda turi įsigyti neblogus įžaidėją ir ypatingai centrą - tuomet abiejų komandų sudėtys, turint galvoje S.Jasaičio atėjimą, tampa apylygės ir serijos rezultatą lemia kt. veiksniai tokie, kaip:

- savos aikštės praradimas, žaidžiant finalo seriją naujoj “Žalgirio” arenoj;

- “Žalgirio” komandos vadybos įtaka vyr.trenerio sprendimams rungtynių metu;

- kt. neprognozuojami ir nepamatuoti kauniečių vadybos sprendimai.

Aišku nereikia pamiršti ir žaidėjų traumų įtakos serijos rezultatui. Jeigu nebus įvykdytos šios sąlygos - nematau jokių šansų vilniečiams “pakartoti” praėjusių metų triumfo.

Tai tiek šiandien. Linkiu gero starto abiems Lietuvos klubams Eurolygos TOP 16.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (71)

Hinzis2011-01-12 15:22

Ura!!!!!!Blogeris gyvas!!!!!!!!!!Aciu uz idomias naujienas ir tikimes kad ateity tokiu ilgu pauziu nebus.

rimtai2011-01-12 16:42

Geras irasas, aciu.

vaidas2011-01-12 16:48

Na, aš irgi daugiau tikėjausi iš žmogaus žinančio krepšinio virtuvę. Tokius samprotavimus parašytų kiekvienas Lietuvos krepšinio mėgėjas. Tai kur naujienos įdomesnės?

www2011-01-12 16:53

kad atsigavo gerai, bet pats straipsnis tai prastas. ner jokiu nezinomu naujienu, ko nerastum krepsinio portalu forumuose

.....2011-01-12 17:57

Is rasinio reik suprast ,kad Rytas iesko ne tik izaidejo? bet ir centro?

paol2011-01-12 18:10

Tai jau seniai ziniasklaida trimitavo kad rytas iesko centro. Geras blogas , ka zino ta ir pasako nebent norit kad prikurtu nesamoniu.

as2011-01-12 18:47

ar tik ne sitas blogeris rase, kad rytas 3 metams i prieki nusipirko lkl ziedus???????

alio!!!2011-01-12 20:02

The Italian club have received offer from Zalgiris to ransom the contract of Jonas Maciulis. Club owners do not agree to release the player but the player agent says that negotiations are in progress and expected a positive outcome

ar tai tiesa????

blog2011-01-12 22:15

taip tai tiesa

Gaidimantas2011-01-13 00:58

blogeri kokios naujienos apie zaidejus ka naunjo pirkt nori zal ir lr?

minep2011-01-13 02:48

Su graiku treneriu Elias Zourus manau gali būti keletas variantų:
Graikui labai tiko pasireklamuoti ir šitaip pasikelti bent kažkiek savo kainą, o pirmenybę teiktų Trevizo “Benetton” klubui.
Romanovui irgi pliusas, kad tariamai derasi su Treneriu, šitaip nuramindamas “Žalgirio” gerbėjus, nors apie naują Trenerį net negalvojantis, nes jam idealus treneris - Rimantas;
variantas, kad Žalgiris tikrai bando pasirašyti sutartį su Graiku, tačiau nepavykus nuslėpti jo apsilankymo Lietuvoje, buvo paleidžiama antis “Kauno Dienoj”, jog Treneris Elias Zourus derasi su “Lietuvos rytu”;
Graikas derasi su sostinės komanda? Kažkaip neįtikėtina, kam to reikėtų.

Danute2011-01-13 03:55

Nebejuokink zmoniu Vainausku vaike. Per 2men tipo neatradai 10-15min patalpint sitaj rasliavaj? Geriau prisipazink,kad sanatorijoj neapmokamu iseitiniu turejai. Ir beje gerai komentatorius pastebejo apie 3metu lkl atidavima rytuj,o ka dabar peizeji? Nejau manai,kad ir su teiseju pagalba neisbezdes tava gazeta ziedu? ai beje greitai issizadejai FINAL -4- :s

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

visai prastai2011-01-13 10:18

kazkokia nesamone, kuria tikrai bet kas galetu parasyti, bent kiek sekantis krepsinio naujienas. man rodos, cia isvis kitas zmogus rase ta bloga, turbut pirmasis jau isvis dingo ir perdave kazkam kitam. nes pilna klaidu ir gramatikos ir stiliaus, ir naujienose. manau bent kiek daugiau besidomintis zmogus zino, kad finalu Zalgirio arenoj nebus 200 proc.

rytis2011-01-13 10:59

valio blogeris gyvas. nu tiems kam nepatinka yra kiti portalai ,ten visaziniai renkasi :D

Valdas2011-01-13 12:40

Autoriau,kokia situacija su tuo treneriu?Ar gali taip ilgai deti tuos parasus ant sutarties?Jeigu turite galimybe,tai parasykit.

Egis2011-01-13 16:32

Sveikas.gal žinai kokios informacijos kas kuom domisi? Nes tai visiem įdomiausia :)

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Tadukas2011-01-13 17:56

Gal kas žino detalesnę informaciją dėl Mačiulio perėjimo į Žalgirį ?

dsfe2011-01-13 18:10

Gaila, kad nieko gero neparasyta. Paprasti dalykai apie Begiciu, Johnsona, Zoara ir nesamones apie LKL finalus, nors pats bloger’is sake, jog Rytas turi LKL 3 metus i prieki (as tuo netikejau, bet dabar pasimate, kad ir autorius jau netiki). Skystokai, tikejausi kokiu nors naujienu apie tai, ko iesko Rytas, Vainausku ir Buratino nuotykiu.

p.s. vaikai, nejuokinkit jus su savo Maciuliu. Jum visai jau ziuriu galvos susisuko. Vienas is turtingiausiu klubu parduos viena is savo lyderiu. Jus galvokit nors truputeli.

alio!!!2011-01-13 19:04

nemazai komentatoriu kalba apie maciuli :) manau, kad tikrai yra derybos.. o atejimas manau miglotas dar….

dsfe2011-01-13 20:06

jo, kai kalbos prasideda basketnews komentaruose ir baigiasi kokiame eurobasket.lt, tikrai galima manyti, kad vyksta derybos… nejuokinkit voveriu.

Ernestas2011-01-13 20:14

Ačiū už įrašą. O ką Jūs manote, kad blogeris ims ir viską išvardins? Kad supakuotų ir nebeliktų? Kam įdomu - tikrai pastebi tam tikras užuominas šiame įraše. Jame yra ir paslapčių. Ir teisingai parašė - nepatinka - neskaitykite. Bet vis tiek lietuviškas bruožas - ateiti ir burnoti, kad pats viską geriau žino.
Jei geriau žinote - netingėkite ir rašykite patys! Mielai paskaitysime.

GN2011-01-14 10:11

Nu patiko man prognozės. Ypač: “Nežiūrint į viską, kas vyksta “Žalgirio” stovykloje, komanda turi patekti į TOP 8. Tačiau tam reikia minimalizuoti komandos savininko įtaką trenerio sprendimams rungtynių metu.”
Tai žiūrint į viską kas vyksta ar nežiūrint į viską kas vyksta? O kas vyksta aprašyta dviem pastraipom aukščiau - Romka kišasi į trenerių darbą siųsdamas sms ir ne tik.
Taigi interpretuojant cituojama ištrauka gaunam: Nežiūrint į begič, šalengos istorijas ir Romkos kišimasi į trenerių darbą, komanda turi patekti į top 8, tačiau su sąlyga, kad Romka nesikiš į trenerių darbą rungtynių metų. Nemažas logikos trūkumas, bet bendros blogo išvados aiškios:
Jei žalgiris patenka į Top 8, Romkos įtaka pavyko neutralizuoti (gėris nugali blogį)
Jei žalgiris nepatenka į Top 8, Romkos įtakos nepavyko minimalizuoti (blogis nugali gėrį)
Zalgiris laimi LKL, taip ir turėjo būti, nes Jonui nepavyko nusipirkti finalo, ir pavyko apsiginti
nuo nepamatuotų ir neprognuozojamų Romkos sprendimų (gėris nugali blogį)
Zalgiris pralaimi LKL, taip ir turėjo būti, nes Jonui pavyko nusipirkti finalus arba ŽK nepavyko išvengti nepamatuotų ir neprognuozojamų Romkos sprendimų (blogis nugali gėrį).
Sekančių blogų kryptys priklauso nuo šių scenarijų… Geriečiai ir blogiečiai iš anksto žinomi, tereikia juos teisingai įtraukti į kontekstą.
Man įdomiau būtų sužinoti kodėl Jonelis vis dar savo poste? Blogeris prieš porą rašliavų minėjo, kad jis greitai bus out. Kas pasikeitė?
P.S. Kažkas čia minėjo, kad šitą rašinėlį sukurpė naujas blogeris. Tikrai ne - čia vis dar tas pats blogeris, tik klaidų truputį daugiau nei įprastai, matyt labai skubėjo pranešti apie naują žalgirio trenerį, kol tai nėra paskelbta oficialiai.

latvis2011-01-14 15:18

Sveikinu Žalgirio gerbėjus - rytoj Grigui paskutinės rungtynės.. Graikas atvyksta

Valdas2011-01-14 15:56

>>latvis Is kur istraukei?Gal gali placiau?Aisku,jeigu nejuokauji.

z2011-01-14 16:45

Na ka Skele papildo Ryto gretas

Litas2011-01-14 21:05

Viskas gerai parasyta,buratinas nenustoja kistis i treneriu darba,Aco uzpi..susiede del to ir atleido,paeme pavepeli Griga,tas nuolankiai vykdo viska ka liepia Romka,matosi iskart,kad daugiau Losia Samhanas su Kuzia,nors is ju naudos kaip is ozio pieno nebent LKL rungtynese

Valdas2011-01-14 21:36

Autoriau,kiek tiesos yra ganduose,kad rytoj i Lietuva atskrenda tas graikas treneris?Parasykit trumpai,jeigu galit.

minep2011-01-15 01:06

Kuo daugiau viešinama informacija iki oficialaus pasirašymo, tuo Žalgiriui blogiau. Kaip jūs nesuprantat?

gfd2011-01-15 01:13

Aco butu likes jeigu butu pasirases kazkoki vidiniu taisykliu laikimosi rasteli ar kazka panasaus.
Jis nesutiko nes tai jam nebuvo priimtina.

Alex2011-01-15 02:12

“Nežiūrint į viską, kas vyksta “Žalgirio” stovykloje, komanda turi patekti į TOP 8. Tačiau tam reikia minimalizuoti komandos savininko įtaką trenerio sprendimams rungtynių metu”

Tipo Oly ar Fenerbahce su Saru silpnesni, a ne? Ziurek, kad dar paskutini zali neliktu, nes sveciuose ir nuo Valensijos gaus.

Apie Joną2011-01-15 08:12

Baikit kliedėt, nebus jokio Mačiulio Žalgiryje! Kol bus Romanovas, tol nebus Jono, nes Romanovas, prieš visą komandą yra pareiškęs, kad Jonas “nevertas jokių pinigų”. Tai pirma. Antra, Mačiulis, visai nesenai, persirašė savo kontraktą su AJ…

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

evvaldas2011-01-15 20:51

Pagarba zmogui kuris rase, kad siandien atvyks naujasis treneris ;)

Simas2011-01-15 21:00

ar tik ne tas pats zmogus siandien parase kad rytoj arba poryt bus pasikeitimu sudetyje?

To » latvis2011-01-15 23:01

Aciu,kad pasidalinai su visais! Gal ka nors apie zaideju papildyma nusviestum!?

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Mantas2011-01-15 23:45

Simas,ir kur jis taip parase?

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Valdas2011-01-16 11:51

Keista,kad tokia tyla musu grandu stovyklose del papildymo pries TOP-16.Juk registruot zaidejus galima tik iki rytojaus 20..00.Nejaugi nebus nauju zaideju?

papito2011-01-16 16:16

Na laukiam naujienu ;) Gal ko sulauksim

sausainix2011-01-16 17:14

Q.Woods Zalgiryje,siandien arba ryt pranes. Deramasi su aukstaugiu S.Williamsu,jei nesuderetu atsarginiai variantai Santiago,Bonsu.

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

a2011-01-16 18:41

woods ir centras is pletojimosi lygos

papito2011-01-16 18:42

Maziau tikek Kirilica is basketnews forumo ;)

samas2011-01-16 21:48

Ar kas iš vilniečių matėt Vainauską Jonelį rungtynių metu salėje?

Rimtas Vyras Is VIlniaus2011-01-17 18:30

tai ka ryte kestutis marciulionis greit bus

Zuoko kareivis2011-01-18 21:32

Nieko zk daugiau nepirks galyt but ramus, eurolygai registruoti zaidejus laikas baigesi pries valanda

a2011-01-18 21:40

nupirko iki leistino laiko, o paskelbs veliau

papito2011-01-18 22:12

to a

Ne, bet tu rimtai i zubus gausi uz tokias nesamones

Quicksilveris2011-01-18 22:44

Zalgiris gavo 600.000 euru ir Ante Tomic!

Darius2011-01-18 23:02

Bet apie Ante Tomiciu nieko negirdeti, tad matyt, kad tik pinigus pasiime ir tikrai didesnius nei 600 000 eur.

simas2011-01-18 23:04

http://www.sportalas.com/naujienos/?ID=17474&Saka=K&skaityti=1&db=

Negavo Tomiciaus

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Darius2011-01-18 23:08

http://www.sportalas.com/naujienos/?ID=17474&Saka=K&skaityti=1&db=

visgi 600 000 eur grynais

papito2011-01-18 23:09

Butu jau labai durni jie jeigu Tomiciu paleistu

selemalekum2011-01-19 00:29

o tai kas per gandai buvo apie Sammy Mejia? Ar jis prisijungs po pirmo top 16 rato? BLogeri atsakyk

maumenelis2011-01-19 19:26

AGENTAI PADARE ZALIUS

Kaunas2011-01-20 02:16

O as manau, kad didysis zalgirio architektas mus visus graziai mausto su ta Begiciaus istorija. Juk jam svarbu ne pergales, o progresas, kitaip tariant - biznis. Tik sublizgejo Begicius, tik pirkejas atsirado ir pardave zaideja, bet ne atvirai, juk bus blogietis jei pries top16 taip parduos zaideja, tai sugalvojo ir sutare su agentukais gera pasaka, koks Begicius blogas, pabego nuo Z. O ir tie nenormalus keitimai, kad tik jaunimas zaistu, ir atitinka boso “filosofija”, sublizges-parduosiu. Sublizges Bobanas - parduosiu. O mes kaip durneliai ten sergam, nervuojames.

Peace2011-01-20 16:28

Bet kas smagiausia :) Tas architektas turi pilną teisią taip daryti :) O žmogeliai tik ieškoti samokslų teorijų gali … :)

min2011-01-20 18:25

to Kaunas> Pritariu. Tik labai smarkiai abejoju kad iš Bobano bent kiek blizgesio įmanoma bus išgaut. Tokio lėto ir nekoordinuoto žaidėjo (čia žodis žaidėjas gal ir net nelabai tinkamas) tokio lygio klube seniai neteko matyt. O jei ir pradės kažką rodyt, važiuos atgal į Maskvą. Žalgiriui ne tik kad naudos jokios, bet netgi priešingai…

.....2011-01-20 23:29

To min
Romanovas gi pasake , mes turi tokia sutarti pagal kuria jeigu noresim Bobanas liks musu komandoj.

min2011-01-21 11:51

to ….>
begičius irgi sutartį su žalgiriu turėjo… matom kas gavos, kai pradėjo į žaidėją panašėt

Romanas2011-01-22 17:41

pergales man nesvarbios svarbu kad butu pragresas

arçelik klima servisi2011-01-25 05:46

Šaunus įrašas! Sutinku su daugeliu Tavo išsakytų minčių.

anom2011-01-27 13:57

Pastebejimas: Jonelis truputi atsitrauke nuo komandos valdymo, rezultatas matosi. Belieka Romkai ta pati padaryti… Sekmes.

Hinzis2011-01-28 01:39

Gerb.blogeri-tu vis dar tiki kad Zalgiris gali patekt i top8???Kai sitaip kisasi ir viska is vidaus griauna idiotas???As tai ne.Manau vel prasiksim viska vietinese lygose ir cirkas tesis toliau.Nebent zmones sukilks ir kazka padarys,arba trenks zaibas i Romka ir jis pasikeis.:D:D:D

aqas2011-01-28 11:49

Buratino sou tesiasi - show must go on. O blogeris yra buratino kareivelis, tai ka jis gali pasakyt.

asai2011-01-31 02:49

Žalgiris po poros dienų turės naują generalinį direktorių. Su krepšiniu nieko bendro neturintį žmogų iš Romanovo aplinkos.

Hinzis2011-01-31 11:15

To asai-nu paziuresim.Vakar po eurobasket 2011 vaiksciojo Motiejunas su Romanovu.Paziuresim.

Blun2011-01-31 16:30

Vel blogeris prapuole.Matyt nera upo rasyti,nes legendine komanda pralaimi EU.Dar labiau nuotaika apkartino Ryto laimejimas paskutinese varzybose pries Laboral :)

Muntukas2011-02-01 11:39

ugianskis jaunesnysis?:DDD

zalgiris2011-02-02 15:34

Kaip sekasi “Zalgirio fondui”? Kai komanda bankrutavo, keliasdesimt imoniu kooperavosi i si fonda ir planavo kasmet skirti po kelis tukstancius litu klubui, ko pasekoj susumavus visu indeli gautusi solidi suma. matematika cia maloni- 100 imoniu po 2tukst = 2mln. Kokia ten reali padetis gal kas zino?

zalgiris2011-02-02 15:35

pasirodo as klaikus matematikas :DDDDDDDDDDDD jie ten turbut planavo po 1-2 tukst skirt kas menesi, kas ir istaiso mano matematine klaida ;DD

Liaudies medicina2011-03-26 15:23

Na ką padarysu būna ir taip

Youth nfl jerseys2011-06-13 05:31

Youth NFL jerseys for women are developing to be allotting more popular. No lengthier do you’ll have to put on the Replica NFL jersey that could maybe be made for men. Now women’s NFL cheap jerseys are available.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras