BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Su pergale

Dar kartą sveikinu visus su istorine Lietuvos krepšinio pergale! Su pergale, kuri atvertė naują istorijos puslapį. Su pergale, kurios daugelis nelaukė ir netikėjo (tame tarpe ir aš). Su pergale, kuri mums suteikė naujas viltis kitų metų Europos čempionate!

Šis pasiekimas svarbus ir tuo, kad privertė užsičiaupti laikraščių rašeivas ir kitus napoleonus bei kai kuriuos medaliais prisidengusius krepšinio veikėjus, kurie nesupranta, kad šių medalių spindesys  seniai išblėsęs ir jų traukinys jau toli nuvažiavęs, gal būt negrįžtamai. Atkreipkit dėmesį, kad jų įtūžis liejosi iš abiejų didžiųjų laikraščių puslapių, tačiau ir čia, kaip ir dera toną uždavinėjo pusrytiniai.

Aš džiaugiuosi, kad mano rašinių komentatoriai “iškasė” seną didžiojo laikraščio straipsnį, demaskuojantį visą jų melu ir šantažu pagrįstą politiką. Po neegzistuojančio žurnalisto Mindaugo Lietuvio pseudonimu pasislėpę Lietuvos gyvenimo dirigentai išliejo pamazgų dozę ant trenerių ir LKF vadovų, kurių ”vienas net baudų nemoka mesti”, ir kurie pagaliau nepabūgo ir priėmė drąsius ir dabar jau matom teisingus sprendimus. Tikiu, kad ir toliau neliks nepastebėti tokie tokie melo ir įtūžio “šedevrai”.

Minėta rašliava turėtų atmerkti akis net tiems krepšinio sirgaliams, kurie šventai tikėjo šių veikėjų teisumu. Neveltui sakoma, kad lazda turi du galus ir antrasis dar ne kartą smogs už jų “nuopelnus” Lietuvos krepšiniui ir ne tik. Čia aš nenoriu įžeisti vilniečių komandos žaidėjų ir sirgalių, kuriuos gerbiu lygiai taip pat, kaip ir kauniečius. Šiandien yra mūsų visų pergalė!

Žmonės nekvaili ir moka atskirti pelus nuo grūdų, todėl neliko nepastebėta ir rimvyduko lūpomis pasekta “K.Kemzūros pasaka” internetiniam portale, kur vėl tarp eilučių bandoma įgelti LKF vadovams paistalais apie arabų šalių šeichų lankomą restoraną (žiūrėkit, kaip švaistomi pinigai), kur buvo užsakyta Lietuvos rinktinės pergalei pažymėti skirta vakarienė. Paprastai šio laikraščio veikėjai visada slepiasi po pseudonimais, kai net patys žino, kad skleidžia skaitytojams melagingą informaciją.

Noriu atkreipti dėmesį į dar vieną labai svarbų faktą - pagaliau televizija didžiojo finalo pertraukos metu parodė Arvydo Sabonio ir kitų pasaulio krepšiniui nusipelniusių žmonių apdovanojimo ceremoniją.  Tai teigiamas ženklas, kad ledynmetis traukiasi ir ateina atšilimas. Juk anksčiau įprasta buvo matyti ir girdėti Lietuvos žiniaklaidos dirigento brukamą jo paties sukurptą tendencingą informaciją apie mūsų krepšinio legendą ir visa kas susiję su juo.

Kad K.Kemzūra yra geras treneris analitikas aš jau buvau minėjęs ankstesniuose savo rašiniuose. Ne veltui ir garsusis treneris D.Blatas jį kvietėsi savo asistentu analitiniam darbui. Šiandien mes pamatėm, kad turim ne tik J.Kazlauską.

 Pasaulio čempionatas parodė puikų  varžovų silpnų vietų išnaudojimą ir geriausių mūsų žaidėjų savybių panaudojimą pergalėms pasiekti. Tuo seniai pasižymėjo K.Kemzūra.

Taip, mes neturėjome stipraus įžaidėjo, kaip ir turėjom tik vieną gerą vidurio puolėją. Tačiau protingas greitas mūsų rinktinės žaidimas, nesiveliant į ilgas pozicines atakas davė savo rezultatą. Puikus P.Jankūno išnaudojimas centro pozicijoj, L.Kleizos ir J.Mačiulio sunkaus krašto, buvo tie netikėtumai, kurių nelaukė varžovų strategai. Net ir tie žaidėjai, kurie retai pasirodydavo aikštelėje, gerai vykdė jiems skirtas konkrečias trenerio užduotis. Komandinis žaidimas buvo puikiai sustyguotas.  Gal pagaliau tauta sužinos ir apie tokį trenerį Evaldą Kandratavičių, kuris puikiai paruošė komandą fiziškai.

Gerai savo funkcijas atliko ir federacijos vadovai, tinkamai organizavę žaidėjų poilsį ir fizinį parengimą pertraukos prieš play off-us metu, kai iš Maskvos trims dienoms į Stambulą buvo iškviestas minėtas fizinio parengimo treneris, kuris dėl darbo  “Dinamo” komandoje negalėjo vykti į Turkiją.

Jautėsi geras trenerių kolektyvo ir LKF vadovų bendradarbiavimas ir susiklausymas. Nebuvo kolektyve trenerių “duobkasių”, nekantraujančių užimti vyriausiojo postą ir daugiau besirūpinančių savo draugių, nei rinktinės reikalais. Nebuvo intrigų ir daugelio kitų dalykų, kurie egzistavo dar ne taip senai.

Bet buvo ši pergalė, kuri tikiuosi ne paskutinė.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (41)

techno2010-09-15 13:28

,,V.Garasto planas „Kemzūra“ ir visos Lietuvos kašės fiasko,,…Facebooke vaiksto sitas straipsnis kaip metu anekdotas:)

Aurimas2010-09-15 13:34

techno: idomu, ka pats manei lygiai pries metus kai Kemzura paskyre vyriausiuoju treneriu. Drisciau abejoti, ar buvai vienas is tu, kurie tikejo, jog sitas treneris gali ko nors pasiekti siais metais ;)

Šiek tiek žinantis2010-09-15 13:59

To Aurimas: blogo autoriaus nuomonė Kemzūros ir kitų trenerių atžvilgiu buvo labai aiškiai išsakyta dar 2009 rugsėjo mėnesį… http://krepsiniovirtuve.blogas.lt/spektaklis-baigtas-24.html

kirvis2010-09-15 14:03

to Aurimas

blogiau uz Butauta jau ir but negalejo,todel paskyrus Kemzura dziaugiausi kad i posta neprileido Kurtinaicio.aisku abejoniu buvo,ypac kaip jam pavyks dirbti su musu zvaigzdem(po skandalo Chimki ir Latvijos rinktinej),bet situacija pati issisprende-dauguma kaprizinguju zvaigzdziu atsisake padeti taip palengvindami Kestucio dalia.as matau kita problema,kitamet daug kas is “dinozauru” nores sugryzti kad “trinktelti durimis” pries karjeros pabaiga ir tai gali sukelti kartu konflikta.pvz as neisivaizduoju Jasikeviciaus kaip epizodinio zaidejo,jis juk priprates vadovaut,ir cia galetu kilt dideli konfliktai ko pasekoje griutu taip slovinama atmosfera komandoje,prasidetu pykciai ir pralaimejimai.manau Kestutis nekvailas ir zaidejus kitamet rinksis netik pagal sportine forma,bet ir pagal suderinamuma su kitais zaidejais.kaip pvz Kaukenas,teko girdeti kad jis irgi labai konfliktiska asmenybe(del ko ir prasedejo visa sezona Reale),o tokie Broliai manau visur pritaptu,kaip ir Petravicius.

KEN2010-09-15 14:06

Pritariu Aurimui pries metus mazai buvo tikinciu kad kemzura kazka gero pasieks,nes pries tai sezone nepasiseke su Chimki o paskui su Latvijos rinktine. O dabar visi didieji komentatoriai lenda ir gyria koks kezura nuostabus ir kokia musu LKF sauni, galiu garantuoti (ko tikrai nelinkiu) patyrus fiaska Euro cempe visi sitie slovintojai greitai pamirs siu metu nuostabia bronzine pergale pasaulio cempionate, ir is slovintoju virs didziausiais kritikais. Panasi situacija buvo ir su Butautu ir kitais treneriais kol laimedavo tai vos ne geriausias pasaulio treneris ir geriausia pasaulio krepsinio federacija, o kai prapisdavom tai tai federacija i krumus o treneri sudais apdrabstom. Bet cia jau matyt toks musu lietuviskas mentalitetas ir nieko cia mes nepadarysim.

kirvis2010-09-15 14:10

to KEN

net galimas fiasko Lietuvoje nei kiek nesumenkins Kemzuros pasiekimo Turkijoje nes skirtingai nuo Butauto,Kemzuros rinktine demonstravo grazu zaidima,tuo tarpu plikio ir smikio vadovaujama rinktine bronza 2007 laimejo isskirtinai puikiu zaideju pagalba,ju paciu indelis buvo nulinis.o kritikuot visuomet reikia,svarbiausiai argumentuotai o ne pilstant purvais.

KEN2010-09-15 14:25

to kirvys
deja lietuvoje argumentuotai kritikuoti mazai kam gaunasi greiciau apipyla purvais. Nu jei sakai kad butautas yra nulinis treneris tai reiskia ir visa LKF yra nuline kuri paskyre si treneri su garastu priesakyje? Galime netgi teigti kad 90 procentu lietuvos treneriu nevykeliai 1992 1995 1996 medaliai iskovoti Sabo kartos kuriems treneris nebuvo reikalingas, 2003 2007 medaliai saro ir kompanijos kuriems irgi nafik tas treneris buvo reikalingas pagal tave?

dariusm2010-09-15 14:49

na kiek teko girdėti iš gana patikimų šaltinių, tai būtent Broliai įnešdavo daug destrukcijos į kolektyvą, durnių voliodavo treniruotėse, komanda buvos suskilusi į grupuotes. Kiti sakė, kad ir pats Kleiza pernai pamatęs kaip dieduškos pasirengimo metu volioja durnių, nepersistengė, o šiemet arė su visais kaip jautis.

kirvis2010-09-15 14:51

to KEN
Garastas,Kazlauskas savo verte irode tiek su klubais,tiek su rinktine.tas pats Sireika nera toks prastas treneris.o kuo gali pasigirti Butautas?jaunimo pasaulio cempionas ir europos bronzininkas?o kur pasiekimai su klubais?as nieko ir nesakau,Garastas su LKF priesaky jau po Pekino turejo spirt lauk Butauta su Kurtinaiciu,deja bet kazkokie rysiai suveike tada ir Plikis liko savo poste.as negiriu LKF,ten seniai reiketu ivesti tvarka,bet kas tai galetu igyvendinti?tik zmogus is salies,o tokio ten niekas neprileis.

Mykolas2010-09-15 14:52

Del broliu-saunuoliu ir man teko girdeti, kad buvo sudmaliai ir kaip mergaites simuliavo treniruotese, bei mego pasimaivyti pries kameras.

vlk2010-09-15 15:29

To Aurimas, Ken
Nenumatyti Kemzuros tokia sekme tai vienas dalykas. O pilti purva ant tik ka paskirto LT rinktines trenerio kaip tai dare Jonas Vainauskas ar/ir Rimvydas Valatka pasislepe po Mindaugo Lietuvo slapyvardziu rasliavoje “V.Garasto planas „Kemzūra“ ir visos Lietuvos kašės fiasko” Lietuvos sostines krepsinio klubo dienrastyje - visai kitas, slykstus ir zemas dalykas.

ha-ha2010-09-15 15:38

dekui uz paaiskinima kurio prasiau..dabar galutinai isitikinau, kad sikpopierius yra niekinga komanda siekianti tik sau finansines naudos…ir zinoma pilanti s… ant konkurentu… tikiuosi su laiku vis daugiau zmoniu suvoks sia samokslo teorija

dariusm2010-09-15 15:41

Kirviui: o iš ko konkrečiai sprendi, kad LKF reikia įvesti tvarką? Iš pusrytinių skaitalų ar Marčiulionio, Girskio ar Kazlausko tulžies liejimo? Marčiulionis yra jau gerokai pasišikęs, daug plepa, bet nelabai ką daroar sugeba daryti. Juokėsi iš LKF, kad Fiboj ten su jais niekas nekalbės, o štai ėmė ir pateko lietuviai į Fiba valdžią.

Jei žiūrėt pagal konkrečius darbus, mano nuomone vienareikšmiška - KOL KAS LKF tvarkosi labai gerai. Sportiniai rezultatai idealūs, jaunimas paėmė auksą, u18 čempionatas surengtas puikiai, žiūrovų pilna arena, iš Fiba tik pagyrimai. Pagrindinei rinktinei pasiruošimui buvo sudarytos puikios sąlygos, nieko netrūko, žaidėjais rūpinasi daug trenerių, gydytojų, masažuotojų. Viskas OK. Parašiau KOL KAS, nes žiūrint į arenų reikalus, neramu darosi dėl Eurobasket 2011. Bet čia jau ne vien LKF gėda bus ir ne vien LKF atsakinga. Ne LKF atsako, kad Kaunas 20 metų stato areną, ne LKF atsako, kad miestų valdžia nesugeba pasinaudti čempionatu pritraukiant didžiulius atvykėlių pinigus. Čia reikia visiems kartu dirbti.

Ir dar turiu įtarimų, kad yra kas kaišo pagalius į ratus prieš Eurobasket. Yra. Ir tie kas kaišo netgi apgailestauja dėl iškovotos bronzos. Nes šūdas gavosi. Visos jų blogos viltys žlugo.

KEN2010-09-15 15:52

To VLK
O tai ko tikejaisi kad po tokio “sekmingo” Kemzuros sezono jis bus sutiktas kaip koks superinis pasirinkimas. Visi dabar pasigave ta straipsni bet speju dauguma net neskaite pakako tik pavadinima perskaityti ir daryti isvadas. Straipsnis apie LKF vykdomas nesamones kurios buvo vykdomas renkant treneri o ne juodinamas Kemzura kaip dauguma pasigave dabar,visada renkant trenerius iskyla ivairios uzkuliusines kovos. IKi sio cempionato Kemzura buvo tik treneris gaves daugybe sansu bet taip ir nesuzibejes , tikiuosiu kad Kemzura nesustos sia pergale ir atnes Lietuvos krepsiniui dar daug pergaliu.

zxcvb2010-09-15 15:56

ha-ha, pradek skirti komanda ir laikrasti. Net blog’o autorius ta sugeba padaryti, bet jums tikriausiai proto truksta

zxcvb2010-09-15 16:00

O juokingiausia, kad patys juoketes is Garasto kai tas Tv diskusijose dalyvavo(, vadinote ji senu marazmatiku, kai jis gele zalgiriui uz komandos zaideju parengima rinktinei. Ar jau neprisimenat? Bet kadangi dabar LKF su Garastu atspejo del Kemzuros, o pries juos pasisake ne kas kitas, o laikrastis, dabar visi glostosi prie LKF. tai, ka rase lr apie kemzura, buvo neatleistina, bet jus patys esat labai dideli hipokratai.

petriukas2010-09-15 16:13

kai i vienus vartus prapilamas eurocempas, tai lkf uz nieka neatsakinga, kalti zaidejai, treneris, jo asistentas ir aisku laikrastis… ale kai laimima pc bronza, tai patys didziausi nuopelnai yra lkf, puikiai parinktas treneris, puikiai viskas suorganizuota, iskviesti treneriai, pauze uzpildyta ir t.t…. cirkas… tik idomu kaip patiems tokiu rasliavu autoriams neima juokas…

vlk2010-09-15 16:20

KEN
Manau tas Jono Vainausko/Rimvydo Valatkos pasislepusiu po Mindaugo Lietuvio slapyvardziu straipsnis yra nepateisinamas.
Vakar per Lietuvos sotines krepsinio klubo TV mateme kaip Jakilaitis, kaip dabar priimta sakyti istikimas Vainausku karys o gal greiciau tarnas, bande isprovokuoti K.K., ivelti treneri i politine diskusija bei duoti atsaka kritikams. K.K. ramiai atsake kad kritimuojant, kalbant visuomet reikia pagalvoti apie zmogiskas vertybes. Abejoju ar spaudos magnatai supranta toki poziuri.

BC-Statyba2010-09-15 16:42

zxcvb,

tu pats supranti ant kiek cia kliedi?? :D :D :D kuo toliau tuo labiau juokas ima nuo tokiu “profesoriu” ir ju komentaru

Mykolas2010-09-15 16:53

Smagu, vis daugiau zmoniu praregi, kad Lryto laikrastukas yra blogis, jau daug metu kirsinanis Lietuvos zmones.

Aurimas2010-09-15 19:40

rasliava tikrai nepateisinamas, taciau sutinku su KEN, jog rasliavos pagrindine ideja buvo ne menkinti Kemzura, o parodyti kokias technologijas LKF taiko rinkdami nauja rinktine vairininka.

+ kalba eina ne apie objektyvu “Straipsni”, o apie anonimiska komentara paviesinta portale. Sitas komentaras http://www.lrytas.lt/-12844367541284233614-krepšinis-lietuvai-futbolas-visiems.htm irgi turbut “vaiksto po facebooka” kaip anekdotas ir uz jo slepiasi Vainauskas su Valatka :)

Matas2010-09-15 20:29

Keletas minciu perskaicius bloga.
Federacija. Taip sito blogerio aukstinama federacija realiai jau turejo viena proteže- Butautas. Kazkodel autorius toki greit pamirso. Kaip beje, ir Garastas, ant jo sudejes visus sudus ir nusiploves rankas. Rimto vadovo pozymis. Ypac pamenent kaip buvo elgiamasi su Sireika…. Bet tada laikrastis federacijai buvo geras….
Federacijos priesininkai. Vienoje puseje Garastas su Balciunu, kitoje- Kazlauskas, Sireika, dabar jau ir Butautas, Marciulionis, Povilionis ir t.t. Sakyciau sunku pasakyt kas labiau nusipelne LT kasiui ir kas jau issikvepe…
Juokinga girdet apie „stiprinamas pozicijas“ FIBA zinant kokiu principu veikia tokios organizacijos. Rotacijos. Tiesiog rotuojami zmones ir visokie balciunai ir pan. gauna tam tikras pareigas. (LFF Varanavicius tada is viso dievas)….Paskui jas gauna kitu saliu atstovai. Tuo tarpu kas buvo daroma LT tuo metu kai Marciulinis turejo galimybes tapt FIBAeurope VADOVU mes visi zinom… Ir paskui man blogo autorius kalba apie stiprinamas pozicijas….
Klaidos. Apie tai kad Balciunas nemeta baudu pasake KAZLAUSKAS o ne LAIKRASTIS. Juntamas skirtumas?
Garastas buvo kritikuojamas ne tiek del Kemzuros o kiek del „rinkimu“. Apsiskelbes kad dabar bus „demokratija“ ir pagal kazkokius mistinius parametrus federacija treneri rinks „objektyviai“ po pokalbio, realiai rinko kaip ir anksciau. Paprasciausia vaidmainyste. Kemzuros ir Petronio pavyzdziai tai parodo geriausia… Juntamas skirtumas?
Kemzura. Kai po metu/dvieju visa salis kraus sud…. ant sito trenerio (tame tarpe ir sito blogo autorius) ir niekas nenores pripazint kazkada ji liaupsine pasakysiu ka nors gero ir apie ji, as ji pagirsiu ir apginsiu. Taciau kol kas jis man toliau pas pats Sraigtelis ir Varstelis su Kuncaciu kuris strikinejo palei Lietuvos Ryto suoleli,vaidindamas treneri. Tik dabar tai daro su rimtesne ir labai intelektualia veido israiska. Blogeris apibudinadamas Kurtinaiti naudojo fraze „sekmes dzentelmenas. Tai Kemzura man labai jau „sekmes intelektualas“. O kodel- galima bus padiskutuot kai baigsis auforine isterija :)

a2010-09-15 22:09

ech, kaip lengva viska sustumt i viena puse (siuo atveju ant laikrascio), tik ar istikruju lengviausias kelias yra teisingas?

Dangis2010-09-16 00:03

apie LKF galima pasakyti vadovaujantis posakiu - nebuna dumu be ugnies, o tiksliau - ar gali visi buti kvaili - Marciulionis, Girskis, Kazlauskas, Sireika ir kiti, o LKF - tik teisus ir protingi??? - tikrai taip nemanau… Toliau ziurint dar graziau - po visu nesekmingu pasirodymu kalti likdavo tik treneriai - kaip pernai Lenkijoje, kaip pries tai Japonijoje, nors LKF konkreciai nurode kokius zaidejus reikia kviesti i komanda ir apie tai buvo daug diskutuota pries cempionata Lenkijoje, bet greitai apie tai pamirsta po nesekmiu ir del visko apkaltinti zaidejai ir treneriai… O siemet jau visus laurus prisiima LKF :))))
Del Kemzuros buvo abeoniu ypac po nesekmingo jo darbo su Latvijos rinktine ir zinant Kleizos arogantiska buda, bet Kestutis sugebejo suvaldyti tiek ji, tiek kitus ir tai buvo vienas pagrindiniu pergales garantu… Taip pat nenurasyciau ir Kurtinaicio - su LR komanda jis pasieke tikrai daug, ypac zinant, kokia buvo komandos sudetis :) juk LR komandos sudetis ant popieriaus pries sezona atrodydavo silpnesne nei Z, bet du sezonus laimejo LKL :), taip pat laimejimas ULEB taureje, kai visi jau buvo nurase komanda pries turnyro finalus Turine…
is visu komentavusiu labiausia patiko Mato nuomone -nera stumimo, o truputis analizes :)
P.S. po metu, kitu, jei rinktine neiskovos medaliu, Kemzurra daugelio bus maisomas su sh, nepelnytai - kaip ir Kazlauskas, bet tokia jau musu tauta :) Ir beje, daugelio uzmirstas Donaldas Kairys - jis sudeliodavo info apie varzovus ir apie ju zaidejus - Kestuciui reikedavo tik tai ivertinus pateikti savo pasiulymus kaip su jais zaisti :)

Šiek tiek žinantis2010-09-16 09:28

Kas dėl pilstymo purvais po pralaimėjimų ir šlovinimo po pergalių - tai bendros mūsų kultūros reikalas. Manau galima kritikuoti neįžeidžiant ir šlovinti neprarandant sveikos nuovokos. Labai teisingai pasakė treneris Kemzūra viename savo interviu, jog kitą metą Europos čempionate Lietuvoje reikės viską pradėti iš naujo. Ši trečioji vieta pasaulio čempionate yra šio laikotarpio laimėjimas, o ateities laimėjimų ji negarantuoja. Tą savo kailiu pajuto Ispanijos rinktinė.
Mano galva, treneriai ir žaidėjai turėtų jausti atsakomybę pralaimėjus, analizuoti to priežastis. Tačiau nemažiau svarbu užfiksuoti sėkmės priežastis, pasiekus pergales, o ne tik maudytis šlovės spinduliuose. Tai vėlgi žaidėjų ir trenerių bendros kultūros reikalas.
Bendrą mūsų kultūrą parodo ir sportininkų sutiktuvės po skambių pergalių. Galime tik pasidžiaugti šiomis dienomis vykusiu rinktinės sutikimu, nes krepšininkai nebuvo taip stipriai išgėrę, kaip tai būdavo ankščiau. Juk tauta mato savo didvyrius ir daro savo išvadas.
Kas dėl federacijos - jei įsivaizduotume, kokiame ji yra interesų sukūryje, tuomet tikrai galėtume jiems atleisti kai kurias klaidas. Juk viena iš rinktinės sėkmės priežaščių - nepaisymas dviejų didžiųjų klubų diktato ir parinkimas į rinktinę žaidėjų pagal jų sportinę formą ir suderinamumą, o ne pagal lyginį šių klubų žaidėjų skačių rinktinėje. Taip pat buvo atsispirta ir žvaigždžių diktatui.
Teko ne kartą girdėti iš federacijos žmonių net apie tokius atvejus, kuomet mūsų krepšinio žvaiždės-milijonieriai tiesiog reikalavo apmokėti jų ir jų draugių atvykimo bilietus į Lietuvą…jau nekalbant apie tai, kad kažkas kažko nenori matyti rinktinėje.
Manau, Kemzūros ir federacijos pozicijos ir tam tikros palankiai susikloščiusios aplinkybės davė savo vaisių.

aruodas2010-09-16 11:56

o gal galit pateikti nors vien logiska paaiskinima, kodel tie musu didieji klubai taip turi buti suinteresuoti savo zaideju dalyvavimu rinktineje, kas kaip tik vien tik trukdo komandos pasiruosimui naujam sezonui?..

spj2010-09-16 13:26

Pagaliau nors vienas astresnis blogas. Daugiau tokiu reiketu. Smagu, kad nors cia pradedama ivardyti Lietuvos krepsinio zlugdytojus (lrytas & vainauskai, marciuloniai, povilioniai, kurtinaiciai …). Gal pagaliau atsivers zmonems akys. Juk paprasciausias dalykas - sumane chebryte pries EC valdzia federacijoj i savo rankas paimt. Pradejo varyt propaganda, gal dar kelis zaidejus nuo rinktines atkalbejo, kad visiskas fiasko butu pasaulio cempionate, o jau tada valdzia butu buvus ju rankose kitais metais, ir is EC Lietuvoj galima nauja VEKSa daryti, babkem kisenes kimstis.
Smagu, kad musu rinktine savo zaidimu ir rezultatais bei federacijos atstovai savo darbu uzkirto kelia tokiems ju keslams ir, tikiuosi, ilgam isgelbejo Lietuvos krepsini nuo vietiniu isgamu, kuriems tik pinigai ir valdzia terupi. Tuo saldesne si trecioji vieta :)

Vycka2010-09-16 17:56

Lryto vyr redaktorius (klicka Lietuvis) buvo paprasytas rastu asmeniskai atsiprasyti uz smeizta pries treneri Kemzura K savo straipsnje. Bet bailiu saika neisdryso. Tyla gera byla. Makulaturos gamintojai ir toliau lieka sazines ir garbes makulatura . Beja, visa spauda praeita savaite spauzdino straipsnius apie galimai bandita, pinigu ploveja Antonova. Kazin kodel Lrytas neperspauzdino sio straipsnio ,a?

Tadas2010-09-16 17:58

Dangi -

sutinku, kad Donaldas Kairys siek tiek uzmirstas. Taciau vienas reikalas - jis ir pernai buvo rinktineje ir dirbo ta pati darba, kaip ir siemet. Bet Butautas su savo asistentais nesugebejo jo darbu pasinaudoti taip, kaip padare Kemzura su Kuncaiciu siemet.

Anksciau, iskovojus pergales, didziausia dali laimejimo skirdavau zaidejams. Taciau siemet tikrai manau, kad treneriu kolektyvas (ne vienas Kestutis, be abejo) prisidejo ziauriai daug.

oho2010-09-16 18:25

dabar jau su visos lietuvos pergale. o kai ganda paskleidei zeminanti visa lietuvos krepsinis apie nupirktas rungtynes, kuris zalos tiek padare, kad reikejo rinktinei fantastiskai suzaisti, kad uzmirstu lietuvoje ir kitur protu nesuvokiami dalykai krepsinio salyje.

kuo pats skiriesi nuo valatkos ir vainausko - ir tie, ir tu prisidenge slapyvardziais purvinus gandus nesioja.

jeigu jau nori buti saziningas ir atskleisti tikrus uzkulisius, tai tebunie islaikyk slapyvardi vardant saltiniu, bet rasyk tik gana patikima info, nenusileisk iki romkos ir vainausku, zemindamas ir izeidinedamas kitus, ir gaves “girta” info, taip ir parasyk, kad info yra nepatikima.

skirtumas gali buti tik vienas: vainauskas ir valatka turi savo verslo ir politikos interesus salia noro buti garbetroskomis ir laimeti krepsinio pergales, o pats gali buti tik garbetroska, kuris didziuojasi, kad yra skaitomas. Bet cia ne pats blogiausias variantas…

kirvis2010-09-17 10:21

butu idomu suzinoti ar teisybe kad Romanovas susipykes su Saboniu ir todel kuriamas klubas Kaunas su treneriu Maskoliunu?nes kaip paaiskinti kad is Zalgirio isspirti Maskoliunas su Butautu dirba “pas Saboni”?ir kas per komanda atstovauja Zalgiri NKL’e?

zuoka2010-09-17 14:41

o ciukinas su vasia bus romkos kareiviai kauno klube?

sdrr2010-09-17 19:10

mano nuomone mes laimim tik tada kada visi deja ant rinktines rezultatau ir nieko is jos nesitiki,ir nesvarbu kas ja treniruotu ,kad ir pliusinis meskiukas pasodintas

ir dar norejau pasidometi,o kaip kuncaitis, asistentas rinktines? pakilo kaip treneris,kodel ne jis pagrindinis juk aistentai neva rinktines valdo,ar cia tik kurtinaiciuj tai taikytina buvo,nes jis nepatinkanti persona :)

Devynetas2010-09-18 12:15

Sveikas, Jonai Vainauskai, geras tavo blogas :) Perpratau aš tave :)

...2010-09-20 00:42

Tiesą sakant netikėjau Kemzūra ir aš, bet aš nepuoliau jo iš karto nurašyti, kaip laikraštis. Sakiau sau mintyse, tegul žmogus nors pradeda dirbti, suburia komandą, o tada žiūrėsim. Dabar turiu nulenkti žemai žemai galvą prieš Kemzūrą ir visus žaidėjus, tikrai nesitikėjau, kad jie taip puikiai pasirodys.

Facetas2010-09-20 13:43

Gerb, blogeri. Prašau dar karta paaiškinti ar tikrai L.Ryto komandos biudžetas gali būti 3 mln. nes geriausias Europos vadybininkas vėl pradėjo svaigti apie stebuklus. Ir ant kiek tikros šnekos , kad ryto komanda praėjusius metus baigė su 7 mln. litų skola ?

2 spj2010-09-21 15:40

“Juk paprasciausias dalykas - sumane chebryte pries EC valdzia federacijoj i savo rankas paimt. ”

Tarsi dabartine LKF valdzia ne sita proga atejo.

O del jaunimo medaliu kaltinti ne federacija o MKL reikia, ta pacia kurios vadova specialistai isspyre

Blog'o autoriau2010-09-22 13:27

Norėjau dar kartą pasitikslinti kaip ten su tuo Champion rėmėju buvo, aš kiek atsimenu Jūsų blog’e skaičiau, kad Žalgiris buvo iniciatorius nutraukti sutartį, tuo tarpu Champion savo facebook profilyje kitaip atsakė į klausimą:

“- Klausimas ne į temą, o kodėl Žalgiriui nebesiūnate aprangos? Pernai net trims metams buvo pasirašyta sutartis…

Atsakymas: Champion Baltic Sveiki, dėl Žalgirio, tai 3 metų sutartis nutraukta abipusiu sutarimu po 1 metų. Mes jį inicijavome, nes netinkamai vykdoma sutartis, neatitiko pradinio susitarimo. Tik prašome neklausinėti detalių, nes tai yra konfidenciali informacija ir pagal sutarties sąlygas, jos nebus atskleidžiamos.”

Man kyla paprastas klausimas, kaip galima netinkamai vykdyti sutartį, tipo Žalgirio vyrai blogai nešiojo aprangas, ar per greit sunešiojo, nesąmonė kažkokia.

Kitas pastebėjimas, kažkodėl iš Žalgirio auksinių rėmėjų sąrašo dingo RESPUBLIKA, taip skambiai pradėjo remti Žalgirį ir taip tyliai pasitraukė…

gml2010-09-23 12:48

Matai,

“… tuo tarpu kas buvo daroma LT tuo metu kai Marciulinis turejo galimybes tapt FIBAeurope VADOVU mes visi zinom …”

priminsiu kad rinkimuose Mačiulionis gavo tik 1 (VIENĄ) balsą. Tas lietuviškas skandalas negalėjo tiek paveikti …

forklift2011-05-25 10:54

nice post! thanks for sharing!!

plastikiniai langai2014-08-11 07:16

na gera pergale, tikrai buvo :)

Rašyti komentarą

Tavo komentaras